У Рівному призначили нового керівника військового госпіталю

2630 0

Ми у соцмережах:

У Рівному призначили нового керівника військового госпіталю

Сьогодні новим начальником Рівненського військового госпіталю призначили підполковника медичної служби Тимофія Кульчинського. Раніше він був заступником померлого керівника госпіталю Олексія Кльонова, а останні три місяці тимчасово виконував обов’язки начальника. А заступником начальника госпіталю став Тарас Скига, який раніше займав посаду начальника травматологічного відділення.

Про призначення заявили під час зборів медичного складу госпіталю, на які також приїхав начальник військово-медичного клінічного центру Західного Регіону та його заступники.

За словами полковника медичної служби Івана Гайди, новопризначені офіцери доклали чималих зусиль для Рівненського військового госпіталя, тож їхні призначення на вищі посади – це визнання та велика відповідальність перед державою та українським народом. Новопризначених він закликав керуватися Конституцією України, статутами Збройних Сил України, керівництвом з медичного забезпечення, принципами християнської моралі, кодексами честі офіцера й лікаря.

Нагадаємо, раніше керівником військового госпіталю у Рівному був Олексій Кльонов, який помер у травні цього року. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також