У Рівному продали авторемзавод

2766 0

Ми у соцмережах:

У Рівному продали авторемзавод

У 8 разів дорожче за стартову ціну.

Сьогодні відбувся аукціон з продажу єдиного майнового комплексу ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод». В аукціоні взяли участь 3 учасники. У підсумку, переможцем торгів визнано ТОВ «Комбінат будівельних матеріалів», яке запропонувало найвищу ціну - 2,5 мільйонів гривень.

Як зауважив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк, початкова ціна продажу лоту становила 308,4 тисячі, а у підсумку зросла у 8,1 рази.

Також звернув увагу, що упродовж декількох років виробничі потужності авторемзаводу практично не використовувалися, а кредиторська заборгованість підприємства сягнула понад 40 мільйонів гривень. За умовами продажу єдиного майнового комплексу авторемзаводу переможець зобов'язаний погасити цей борг.

Нагадаємо, що ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» складається з 25 об’єктів нерухомості та інфраструктури, загальною площею 7041м2: це адмінприміщення, гаражі, склади, виробничі приміщення та дільниці ремонту, будівлі насосних, трансформаторних, теплотраси, бесідки, під’їзні шляхи тощо. Основними напрямами діяльності підприємства є виготовлення, ремонт та модернізація різного виду автомобільної техніки.

Загалом на Рівненщині до приватизації готові 56 об’єктів у різних районах.

У профільному департаменті закликають бізнес брати активну участь в аукціонах та інвестувати у регіональну економіку. Це сприяє створенню нових робочих місць та збільшенню надходжень до бюджетів всіх рівнів.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також