У Рівному пройшла музична резиденція з джазу

591 0

Ми у соцмережах:

У Рівному пройшла музична резиденція з джазу

У Рівному пройшла міжнародна резиденція “ART JAZZ School 2021” за участі 7 професійних викладачів з України, Польщі та Німеччини.

В рамках заходу 40 учасників здобували знання та навички для розкриття та відточення власного таланту, мали майданчик для його реалізації та творення спільних експериментів.

Хто викладав на резиденції “ART JAZZ School 2021” з знаних українських джазових музикантів та виконавців фольклору? Як проходила резиденція, і що було створено в результаті, хочемо поділитися в даному матеріалі.

Окрім класів зі спеціальності та занять комбо, викладачі освітньої резиденції проводила учасникам авторські лекції та майстер-класи. Що ж, не будемо забирати цю можливість у вас та ділимося відеозаписами лекцій. 

 

Окрім освітньої складової, резиденція мала і мистецьку частину у вигляді джем-сейшнів, етнічного івенту, концерту викладачів та спільного фінального музичного перформансу з використанням мультимедійних технологій на сцені міжнародного джазового фестивалю “ART JAZZ 2021” в Рівному, де учасники резиденції презентували мистецький продукт, створений в ході освітньої резиденції. 

Ігор Закус, бас-гітарист, композитор, викладач резиденції , засновник проекту Jazz Kolo:

— На мою думку, “ART JAZZ School 2021”— одна з перших спроб створення серйозної платформи музичної освіти в Україні на базі європейського та американського досвіду. І поєднання джазової та народної традиції в цьому процесі навчання є найбільш важливими і природними, адже джазова культура виникла на базі народної, а народна культура — це наша ідентичність.

Я кілька раз був запрошений викладати на таких майстер-класах у Польщі, сильно надихнувся цією темою і щасливий, що маю можливість разом зі своїми друзями — відомими музикантами та викладачами — реалізувати такий проект в Україні, в місті Рівне. Окрема подяка за цю можливість УКФ.

Думаю, проведення таких проектів має стати доброю традицією в країні, в першу чергу для нашої молоді, яким тут жити і створювати новий образ України в світі. «Аrt jazz school» — це десять днів насиченого музичного спілкування, практичних та теоретичних занять, майстер-класи, джеми, концерти… Потрапили в проект молоді люди, які займаються музикою, хочуть розвиватись, стати справжніми професіоналами.”


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також