У Рівному шукатимуть ділянку, щоб вирощувати коноплі

3678 0

Ми у соцмережах:

У Рівному шукатимуть ділянку, щоб вирощувати коноплі

У Рівному може з'явитися індустріальний парк

Сьогодні міський голова Рівного Олександр Третяк, заступник міського голови Ігор Кречкевич та директор департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради Липко Володимир зустрілися із ініціаторами проєкту - Hempy UA Industrial park.

Як запевняють представники проєкту, це унікальний для нашої країни задум, який поєднує в собі весь спектр від селекції до виготовлення готової продукції з промислових конопель.

Сьогодні у світі активно просувається й користується попитом ідея використання тканин з конопляних волокон - природнього матеріалу, який має гарну терморегуляцію, гіпоалергенний та міцний. Нині вже чимало країн виготовляють форму для своїх військ саме з нього. А українські виробники одягають у конопляну форму і наших захисників.

- Це доволі прогресивна і цікава ідея, яка може реалізуватися на території нашої громади. Примітно, що велика кількість країн прагне отримати доступ до технічних конопель та матеріалів із них, але досі немає площ, аби можна було займатися їх вирощенням та секцією. Тож Рівне може стати першим, - відзначив директор департаменту економічного розвитку Володимир Липко.

Адже ініціатори проєкту зазначають: він встановлює чітке розмежування поміж технічними коноплями - hempy - та канабісом - речовинами, які використовуються в фармакології та косметології. Сам проект парку передбачає й сучасне технологічне оснащення.

Для старту реалізації проекту необхідна земельна ділянка не менше 12 гектарів, тож у Рівному продовжать роботу над реалізацією проекту. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також