![фото ілюстративне](/img/650/u-rivnomu-stane-na-odnu-priyomnu-simyu-menshe_20221029_6811.jpg)
Такий проєкт рішення виконкому з'явився на сайті міської ради Рівного.
У цьому документі просять припинити функціонування прийомної сім'ї - 45-річної Олени Ракульцевої та її 48-річного чоловіка Михайла, які мешкають у Рівному. Адже їхня вихованка Ірина Корейчук 26 жовтня цього року стала повнолітньою, навчається у Львівській національній академії мистецтв.
Затвердити цей проєкт рішення ще має міськвиконком.