«У Рівному стартував унікальний для України проєкт «Шкільний рятівник»», - Олександр Ковальчук

640 0

Ми у соцмережах:

«У Рівному стартував унікальний для України проєкт «Шкільний рятівник»», - Олександр Ковальчук

Народний депутат України Олександр Ковальчук разом із командою підписав Меморандум про співпрацю із Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області та Управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради.

 Меморандум розпочинає спільну роботу над проєктом “Шкільний рятівник”, впровадження якого спрямоване на навчання дітей у сферах: цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації надзвичайних ситуацій, пожежної та техногенної безпеки тощо.

У звязку із подіями, які склалися навколо нашої держави останнім часом, ми повинні знати, що наші діти будуть готовими до будь-яких ситуацій, пам’ятатимуть правила, які можуть зберегти їхні життя”, - зазначив Олександр Ковальчук.

Він вважає, що проєкт має шанси стати національним, бо питання вкрай важливе для всієї України і саме Рівне буде флагманом у цьому напрямку.

Народний депутат Олександр Ковальчук, депутатка Рівненської міської ради Олександра Коваленко та інші учасники команди разом з Управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради вже найближчим часом розпочнуть формувати списки шкіл, які братимуть участь у пілотному проєкті.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також