У Рівному створять 10 кілометрів віртуальних підземель (ФОТО)

3441 3

Ми у соцмережах:

У Рівному створять 10 кілометрів віртуальних підземель (ФОТО)

У Рівному в парку ім. Шевченка ще з серпня працює будівельна техніка, яка має облагородити підземелля.

Зараз біля скульптури Іллі Муромця археологи укріплюють та обробляють спеціальними засобами кладку підземель. Реставраційні роботи триватимуть ще кілька тижнів.

Разом з тим будівельна компанія уже розпочала процес перенесення самої скульптури Іллі Муромця, яку в народі ще називають стоматологом. Через поганий стан самого пам’ятника його спочатку мають розрізати на окремі частини, а потім скласти на новому місці.

Як розповів начальник управління культури міста Тарас Максименко, оскільки багатотонна споруда загрожує підземеллю, то її однозначно потрібно переносити.

«Змієборця» спочатку хотіли підняти краном, але стало зрозуміло, що він від цього розвалиться.

- Уже залитий новий фундамент для пам’ятника, ще буде споруджений новий п’єдестал. Після цього скульптура буде розпиляна пилками та складена у новому місці. Це така європейська практика перенесення великих скульптур, - розповів Максименко.

На додаткові роботи по перенесенню пам’ятника із міського бюджету будуть просити 300 тисяч гривень.

Дві кімнати підземелля будуть обладнані іграми з віртуальної реальності. За умовами європейського гранту, спеціальну гру для Рівного мають розробити за 10-15 тисяч євро. У грі віртуальні підземелля будуть мати протяжність у 10 кілометрів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також