У Рівному судитимуть інформатора терористів

1132 0

Ми у соцмережах:

У Рівному судитимуть інформатора терористів

Чоловік упродовж 2017 - 2019 років активно сприяв представникам терористичної організації «ДНР», збираючи деталізовані дані про місця дислокації, інтенсивність переміщення військовослужбовців, військової техніки та авіації Збройних сил України, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, а в подальшому, операції об’єднаних сил.

Прокуратурою Рівненської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 46-річного жителя Донецької області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 статті  258-3 Кримінального Кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації).

На підставі зібраних слідчим органів безпеки України та прокурором доказів встановлено, що чоловік упродовж 2017 - 2019 років активно сприяв представникам терористичної організації «ДНР», шляхом збирання та передачі останнім деталізованих даних про місця дислокації, інтенсивність переміщення військовослужбовців, військової техніки та авіації Збройних сил України, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, а в подальшому, операції об’єднаних сил.

Злочинні дії інформатора припинені у лютому 2019 року та його затримано за місцем проживання у Донецькій області співробітниками Служби безпеки України в Рівненській області.

Вирок суду обвинувачений чекатиме під вартою. За вчинення інкримінованого злочину йому загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також