У Рівному судитимуть поплічницю терориста з Донеччини

2030 0

Ми у соцмережах:

У Рівному судитимуть поплічницю терориста з Донеччини

Слідчі СБУ регіону встановили, що жителька Донецької області прийняла пропозицію представників окупаційної адміністрації та зайняла посаду «керуючої справами Садовської селищної адміністрації», де і надалі продовжує виконувати злочинні накази голови терористичної організації «днр» Дениса Пушиліна.

Вона була секретарем дільничої комісії та брала безпосередню участь в організації та проведенні протягом 23-27 вересня 2022 року псевдореферендуму про приєднання тимчасово окупованих території Донецької області до складу російської федерації.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скерований обвинувальний акт стосовно зрадниці у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:

- ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України – умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України;

- ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України – участь громадянина України в організації та проведенні незаконного референдуму на тимчасово окупованій території;

- ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України – пособництві державі- агресору, тобто у вчиненні громадянином України умисних дій, спрямованих на допомогу державі-агресору, окупаційній адміністрації державі-агресора, з метою завдання шкоди Україні, шляхом реалізації рішень та дій держави-агресора, окупаційної адміністрації держави-агресора.

Санкція статті передбачає покарання до 15 років позбавлення волі.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також