У Рівному від Щасливого до двох автостанцій хочуть пустити маршрутку

1527 0

Ми у соцмережах:

У Рівному від Щасливого до двох автостанцій хочуть пустити маршрутку

В управлінні транспорту Рівненського міськвиконкому розглядають можливість запуску нового маршруту, який має з’єднати Щасливе, автовокзал і автостанцію.

Як розповідає в.о. начальника управління транспорту Дмитро Царук, комісія для обстеження маршруту вже створена. Тепер потрібно, аби вона погодила схему маршруту:

- Погодні умови минулого тижня завадили комісії провести обстеження маршруту. Найскладніше буде знайти перевізника, який погодиться працювати за таким маршрутом. Адже підприємець буде працювати щонайменше три місяці собі у збиток. Схожа проблема й на існуючих маршрутах, бо перевізнику не дозволяють брати стоячих пасажирів, тому вони мають чисельні збитки. Саме тому не знаємо, чи виявить хтось бажання пустити ще один автобус на новий маршрут.

Якщо все вдасться, то маршрутка має курсувати від Щасливого через медколедж, центральну міську лікарню, Кооперативний коледж, автостанцію «Чайка», Льонокомбінат і центральний автовокзал по вулиці Київській.

- Спершу ми планували пустити маршрутку через вулицю Студентську, але вона б не охоплювала дві зупинки з великим пасажиропотоком – мед коледж і міська лікарня, - пояснює Дмитро Царук.

Номер маршруту поки не присвоїли.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також