У Рівному видали книгу «Надзвичайні історії маленьких українців»

544 0

Ми у соцмережах:

У Рівному видали книгу «Надзвичайні історії маленьких українців»

Книгу реальних дитячих історій, пов’язаних з війною, упорядкували та видали в Рівненській обласній бібліотеці для дітей. Це частина реалізації проєкту, який цей комунальний заклад обласної ради реалізував, вигравши конкурс мінігрантів від Української бібліотечної системи.

Як розповіла директорка бібліотеки Наталія Назарук, беручи участь у проєкті «Надзвичайні історії маленьких українців», книгозбірня мала на меті психоемоційно підтримати дітей в умовах воєнного стану. Тому в рамках проєкту упродовж кількох місяців проводили низку заходів.

 

Це благодійні творчі майстерні зі створення оберегів для захисників. Щочетверга діти долучалися до бібліотерапевтичних майстерок «Охоронці для захисників», «Ангели миру» та виготовляли блакитно-жовтих янголят, голубів та патріотичні серця. Крім того, маленькі учасники проєкту самі підтримували інших діток – пацієнтів рівненських лікарень, виготовляючи для них «добрі іграшки» з фоамірану.

 

Щотижня в бібліотеці проходили бібліотерапевтичні бесіди «Перехрестя дитячих історій». Психолог Іванна Голуб розповіла про те, як дітлахи ділились особистими історіями про війну. Усі розповіді, які записали бібліотекарі, увійшли до однойменної книги «Надзвичайні історії маленьких українців».

 

У проєкті взяли участь понад 250 дітей, 46 родин. За два місяці діти виготовили понад 200 оберегів, листівок і побажань для наших захисників. Усі ці подарунки та солодощі передали волонтерам - представникам Громадської ради при Рівненській облдержадміністрації. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також