У Рівному відбудеться регіональний онлайн-форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці»

184 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відбудеться регіональний онлайн-форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці»

Форум об'єднає громадський сектор, заклади освіти та державні органи, бізнес і молодь в Рівному та області в діалозі про кращі умови працевлаштування та побудови кар'єри для молодих людей в регіоні.

 7 вересня експертна платформа Career Hub та Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Рівненської обласної державної адміністрації проведуть безкоштовний регіональний форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці».

Захід проводитиметься онлайн та об'єднає громадський сектор, заклади освіти та державні органи, бізнес і молодь в Рівному та Рівненській області. Також метою форуму є залучення місцевих бізнесів до підписання «Українського Пакту заради молоді - 2025» задля створення нових робочих місць для молодих людей в регіоні.

До форуму «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці» також долучаться представники провідних роботодавців регіону, які є діючими та новими підписантами «Українського Пакту заради молоді - 2025», зокрема Альфа-Банк Україна, lifecell, Райффайзен Банк і Reikartz Hotel Group, для презентації кар'єрних можливостей в цих компаніях.

Учасники матимуть змогу в інтерактивному форматі взаємодіяти одне з одним.
Так, наприклад, на «майстерні майбутнього» молодь, бізнес, громадський сектор, заклади освіти та державні органи працюватимуть спільно над питанням покращення працевлаштування та життя в регіоні, а потім презентують напрацювання та розроблять план дій. А на онлайн-практикумі HR-експерти розкажуть, як створити ідеальне резюме, що обов'язково варто зазначати, щоб отримати роботу, а чого в жодному разі не варто згадувати.

Форум проводитиметься 7 вересня з 10:00 до 16:30.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 5 вересня.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/SZW5TSFBNanfKKLSA
Подія на Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/421525469294678/

Якщо у вас є запитання, звертайтеся до адміністратора простору Career Hub Євгенія Савельєва, [email protected], тел.: 093 585 47 89


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також