У Рівному відбулася чи не найпродуктивніша сесія міської ради

1016 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відбулася чи не найпродуктивніша сесія міської ради

Сьогодні, 15 грудня, у Рівненській міській раді відбулося засідання 14-ї сесії.

Перед початком засідання пластуни вручили секретарю Рівненської міської ради Віктору Шакирзяну Вифлеємський вогонь, заспівавши свою традиційну колядку.

- Вифлеємський вогонь є символом миру. Миру, якого так потребує сьогодні Україна і потребуємо всі ми. Сьогодні спільно з депутатським корпусом радо прийняли Вифлеємський вогонь миру від рівненських пластунів. Щиро віримо, що цей благодатний вогонь принесе мир і злагоду у кожну українську родину. Світло неодмінно переможе темряву, - зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Опісля, депутати розглянули близько двохсот питань порядку денного. Серед основних: затвердили Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Рівному на 2023 рік.

Окрім цього, депутати підтримали Програму розвитку малого і середнього підприємництва в нашій громаді. Оскільки, малий та середній бізнес відіграє ключову роль в економіці, забезпечуючи при цьому податкові надходження та підтримку місцевих виробників. Також депутати внесли зміни до бюджету нашої громади. Це переважно перерозподіл коштів на першочергові проблеми.

З-поміж вищезгаданих питань, депутати проголосували за розширення штату Дитячо-юнацького пластового центру. Це важливо для виховання патріотизму в підростаючого покоління. Зокрема, розглянули низку земельних питань.

- Вважаю, сьогоднішня сесія міськради мала досить продуктивний характер. Переконаний, така спільна злагоджена робота принесе свої результати. Окрема подяка ПЛАСТунам, які принесли у нашу сесійну залу Вифлеємський вогонь миру, яким задали особливий тон для робочої атмосфери, - підсумував Віктор Шакирзян.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також