У Рівному відкрили «Форт єнотів»

463 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відкрили «Форт єнотів»

Серед евакуйованих тварин, які прийняв Рівненський зоопарк, є дикі тварини, від яких власники відмовилися, і які назавжди залишаться жити у закладі, як незаплановані мешканці.

Серед таких тварин у зоопарку утримується 20 єнотів (ракунiв) вивезених з приватного розплідника, який припинив
існування у Дніпропетровській області. Цих тварин неможливо влаштувати в інші зоопарки, але звірі користуються великою симпатією з боку відвідувачів парку і тому створили для них постійну експозицію - «Форт єнотів».

Після карантину та інших необхідних заходів для подальшого утримання в зоопарку єноти розміщені на території в умовах, близьких до природних місць проживання. Загальна площа території з двох сполучених вольєрів не менше 150 м2 (згідно з нормами), забезпечена природним водою та укриттями. Також експозиція оснащена освітніми стендами.

- Ми сподіваємося, що звірятам, які ніколи не бачили природного грунту, дерев і води, проживши значну частину свого життя на бетоні, в цьому вольєрі буде добре і затишно. Приходьте до Рівненського зоопарку,  і Ви самі зможете в цьому переконатися! - кажуть працівники зоопарку.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також