У Рівному відкрили унікальну фотовиставку

567 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відкрили унікальну фотовиставку

Календар із зображеннями матерів героїв України, які загинули за свободу та незалежність своєї держави, представили у Рівненській обласній бібліотеці.

7.JPG
Проєкт «Я українка, я – мама Героя!» ініційований волонтерами Будинку ветеранів Рівне на чолі з Вікторією Шинкаренко та реалізований спільно з відомим в Україні та за її межами фотомитцем Олександром Харватом.
3.JPG
Світлини для матерів, чиї сини віддали своє життя захищаючи Україну, зробили в козацькому таборі «Гайдамаки» влітку цього року.
8.JPG
Все заради того, аби вони відчули себе справжніми українками, берегинями українського національного коду нації. Саме тому їм робили зачіски, готували костюми, пропонували цікаві локації, зокрема – кузню, підводи, коней, старенькі українські хати.
2 Наталія Волошина.JPG
За словами Наталії Волошиної, мами військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув в АТО у 2014 році, діти загинули, а ми не склали руки, а власним прикладом демонструємо, що українська нація непереможна й живе в носіях пам’яті - українських символах, оберегах, традиціях – це все те, що ідентифікує нашу Україну та дає змогу належно виховувати наступні покоління патріотів.

10.JPG Віктор Шубец, АрміяInform


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також