У Рівному відкрили виставку «Ті, хто йдуть: двадцять троє незгодних»

670 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відкрили виставку «Ті, хто йдуть: двадцять троє незгодних»

В експозиції — роботи легенд образотворення, зазначили у галереї Євро-Арт. Виставку вони приурочили до свого 12-річчя, урочистого її відкриття не організовували.

Виставка об’єднала живописні і графічні твори 23 художників, зазначили у галереї європейського живопису, повідомляє Суспільне. Серед них і робота Алли Горської "Сопілкар", написана у 60-х роках 20 століття.

Родзинка цієї — це Алла Горська, рідко можна в Україні її бачити, тому що вона в основному монументальні розписи робила. І "Душа Алли Горської" роботи Віктора Зарецького, —каже артменеджерка галереї "Євро-Арт" Юлія Савуляк.

Експозиція вмістила твори українських художників, які у різні часи виступали проти мистецьких цінностей, які нав'язувала радянська влада.

-  Мистецтво спротиву виникло і почало розвиватися ще 100 років тому, у 20-х роках минулого століття. Коли ми компонували цю експозицію, перед нами стояло завдання показати всю географію, наскільки воно було масштабне, представити всі регіони України та показати розвиток у часі, пояснює артменеджерка. 

Автори картин — художники з восьми регіонів України, додає вона:

- Виставки, які були на парканах, потім вони набрали обертів і популярності по всьому Радянському Союзу, все починалося саме з Одеси, з Валентина Хруща. Звісно, Борис Плаксій — дві роботи його представлені — один з лідерів руху шістдесятників.

Присвячена виставка до 12-річчя Галереї "Євро-Арт". Триватиме вона до 30 липня. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також