У Рівному відкрили виставку зі слонами, верблюдами та підкованою блохою

1779 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відкрили виставку зі слонами, верблюдами та підкованою блохою

Виставку мініатюр Володимира Казаряна «Восьме чудо світу» відкрили сьогодні в обласному краєзначному музеї. На виставці представили 30 мініатюр, серед яких є підкована блоха, слони на людській волосині, сумоїсти на маковій зернині і караван верблюдів у вушку голки.

Як пише UA:Рівне, Володимир Казарян до анексії Криму жив на півострові. Майже за 40 років він створив понад 500 мікромініатюр. Після 2014 року автор перевіз свої роботи до Харкова, де продовжує працювати над мініатюрними скульптурами.

Директорка музею мініатюр Олена Казарян розповіла, що над роботами майстер працює у повній тиші зранку чи пізно ввечері. Руки прикріплює ременями до столу, одягає маску, бо були випадки, коли він вже доробляв мініатюру, полегшено видихав, і вся ця робота летіла. Він працює з пилинками дорогоцінних каменів, цукровими крупинками, рисовим і маковим зерням, людським волоссям, вушком голки.

Мистецтво мікромініатюри настільки унікальне, що ним займається лише кілька людей у світі. Тому технології і інструменти для кожної роботи виготовляю сам. На кожну роботу витрачаю від місяця до трьох. Є й такі, на які пішло півроку. Наприклад, мозаїчний портрет Ісуса Христа, зроблений з понад 10 тисяч мікрокаменів. Він розміром як однокопієчна монета. На виставці є кілька скульптур, встановлені на макових зернятах чи на торці волосини. Роблю це для того, щоб людина уявила, про які масштаби ідеться, – розповів майстер мікромініатюр Володимир Казарян.

Виставка мініатюр у Рівному діятиме два місяці. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також