У Рівному відкриють фотовиставку «Під Тиском Тоталітарного Режиму»

195 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відкриють фотовиставку «Під Тиском Тоталітарного Режиму»

Відомий український фотограф документаліст Артур Абрамів створив унікальний науково-дослідницький міжнародний фотопроект, який увійшов до інтерактивної 3D виставки, доступної трьома мовами і представленої в десятках країн світу.

 Абрамів, переможець світових фотопроектів від National Geographic, лауреат міжнародної премії Куїнджі , один з провідних фотографів України за версією MBR & Getty Images. До фотопроекту долучилися 2 професійних фотографів Егон Лігі (Естонія) чиї роботи включені в «Найкращі прес-фото Естонії» та Віорел Гуріца (Молдова).

У місті Рівне фізично буде представлена лише частина фотопроекту, котрий можна переглянути у згаданій 3D виставці, де максимально розгорнуто зображається ця репресія.

Для 3D туру, до якого також увійшов вищезгаданий фотопроект, були задіяні колосальні людські ресурси: програмісти, 3D модельєри, візуалізатори, художники, дизайнери, режисери, відео-оператори, композитори, перекладачі, історики, філологи, копірайтери, журналісти, звуко режисери та інші.

Відкриття виставки відбудеться 30 червня і триватиме до 15 липня. Локація - Злата Плаза нижній рівень, біля виходу в парк (зі сторони Лебединого озера)

За підтримки Рівненської міської ради, ТЦ «Злата Плаза», фотостудії «У фарватері істин».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також