У Рівному відкриють виставку картин, написаних лаком для нігтів

Наталія Бороденко — єдина в Україні, хто використовує для живопису лак для нігтів. У Рівному майстриня презентує виставку «Магія душі», яка нараховує 42 роботи.

1 хв. читання

картини лаком

Картини вже показували у Дубні, Івано-Франківську, Червонограді, Виноградовому, Соснівці та Мукачеві.

— Тут вся моя душа, мої почуття, несказані слова, моя стихія і філософія, моя гармонія зі світом, — зазначає Наталія Бороденко.

Наталя Бороденко — творча та соціально активна. У 2006-2015 вона була головою Тараканівської сільради у Дубенському районі, виступила ініціаторкою встановлення пам’ятника Матері-жінці й створення власної символіки села.

Експоновані на виставці роботи Наталії Бороденко зацікавлять відвідувачів не лише технікою виконання, а й сюжетами і композиціями.

Виставка триватиме з 12 жовтня до 5 листопада у клубному кафе «Євро-Арт», що на проспекті Миру, 4.

Поділитися цією статтею