У Рівному відновили роботу п'яти спортивних шкіл

753 0

Ми у соцмережах:

фото -ілюстративне

З 1 червня п’ять Рівненських дитячо-юнацьких спортивних шкіл відновили свою роботу в очному режимі. Зокрема, це ДЮСШ №1, СДЮСШОР №2, ДЮСШ №3, ДЮСШ №4, ДЮСШ з футболу «Верес».

- Ми отримали погодження від Рівненської обласної військової адміністрації, врахували рекомендації Міністерства молоді та спорту України, - коментує начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Віталій Андрощук.

В управлінні закладам рекомендують працювати чітко за розкладом тренувань, формувати групи з урахуванням занять у різний час, щоби уникнути скупчення діток у приміщеннях і на майданчиках.

- Також маємо дозволи батьків кожної дитини на участь у навчально-тренувальному процесі. За життя та здоров’я дітей під час навчання відповідає тренер, - запевняє Віталій Андрощук.

Передбачили й той момент, що у разі сигналу «повітряної тривоги» навчально-тренувальний процес припиняється. У цей час діти перебуватимуть у визначених сховищах під наглядом тренерів до відміни сигналу тривоги або , повідомляє Рівненська міська рада.. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також