У Рівному вимагають зняти білборди проросійського політика

3016 0

Ми у соцмережах:

У Рівному вимагають зняти білборди проросійського політика

По Рівному з’явилася реклама проросійського політика Євгена Мураєва.

 Як писав у своєму Facebook депутат Рівненської районної ради Павло Дутко, його це обурило, тому він звернувся, тому він звернувся до міської ради і поліції з проханням їх зняти:

- Очам своїм не повірив, коли сьогодні, мандруючи Рівним, на вулиці Небесної Сотні в районі залізничного вокзалу побачив два білборди ворога України, холуя московського режиму Євгена Мураєва! Того самого ексрегіонала Мураєва, який голосував за диктаторські закони, називав Революції гідності переворотом, а російсько-українську війну – внутрішнім громадянським конфліктом.

На білбордах – реклама проросійського політика і його телеканалу «Наш» на фоні державного прапора. Розміщена ця зовнішня реклама із порушенням статті 8 частини 1 пункту 6 Закону України «Про рекламу», де йдеться, що у рекламі забороняється: «використовувати або імітувати зображення Державного Герба України, Державного Прапора України, звучання Державного Гімну України, зображення державних символів інших держав та міжнародних організацій, а також офіційні назви державних органів, органів місцевого самоврядування, крім випадків, передбачених законами України у сфері інтелектуальної власності».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також