![У Рівному вирішуватимуть, як нагородити батьків, у яких народилася трійня](/img/650/u-rivnomu-virishuvatimut-yak-nahoroditi-batkiv-u-y20190725_3678.png)
У Рівному в батьків Тетяни та Андрія народилося три дівчинки.
За доброю традицією місто хоче зробити приємний сюрприз новоспеченим батькам.
- Виникло технічне питання. Справа у тім, що ці люди прописані не у Рівному, а в селі. Однак уже довгий час володіють квартирою в місті. Потрібно, щоб депутати вирішили, як нагородити цих батьків, - розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.
Нагадаємо, за традицією таким сім'ям за рахунок коштів з міського бюджету купували квартири.