У Рівному визначили переможців «Фотовернісажу на Покрову»

376 0

Ми у соцмережах:

Після Фотовернісажу 2021 гарно поспілкувались в Музей фотографії

Гран-прі 16-го Міжнародного фотосалону "Фотовернісаж на Покрову" дісталося Констянтину Бобрищеву з Полтавщини. Його фотографії до 8-го листопада можна буде побачити у Міському будинку культури. Тут вони експонуватимуться разом з роботами решти переможців "Фотовернісажу".

Цьогоріч, за словами організатора Олександра Харвата, вони репрезентують усі континенти світу. Кращих обирали з-поміж майже трьох тисяч надісланих світлин.

Переможців у два етапи обирало міжнародне журі, розповів Суспільному організатор "Фотовернісажу на Покрову" Олександр Харват.

- На першому етапі працювало міжнародне журі у складі чеха, словака та українця Вони анонімно відбирали роботи. Потім усі бали сумувалися і з них вибирали світлини з найбільшою кількістю балів. На другому етапі уже всі члени журі зі мною збиралися і ми відбирали вже з тих проголосованих робіт, – додав Олександр Харват.

Переможці отримали золоті, срібні та бронзові медалі. Гран-прі отримав Костянтин Бобрищев з Полтавщини.

Володарка блакитної стрічки FIAP Анжела Білодід про "Фотовернісаж" дізналася з журналу десять років тому, але наважилась взяти участь лише зараз.

- Там завжди була реклама, що є такий салон художньої фотографії, але я боялася і не думала, що я колись буду учасницею цього салону. Завжди мріяла приїхати сюди, але собі сказала, що коли я отримаю якусь відзнаку цього салону, тоді і приїду і цього року так збіглося, – додала Анжела Білодід. 

фото - Даша Мельничук та Anna Maria Dali


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також