![Скріншот з відео патрульної поліції Рівненщини](/img/650/u-rivnomu-vodiy-pidbiv-chuzhe-avto-ale-pyanim-sebe_20240422_9675.jpg)
Автомобіль забрали на арештмайданчик.
Учора пізно ввечері на вулиці Соборній трапилася ДТП. На щастя, без травмованих.
- Водій авто Mercedes-Benz не був уважним, не дотримався безпечної швидкості та дистанції, і допустив зіткнення з автомобілем Volkswagen, - розповіли патрульні.
Під час спілкування з водієм Mercedes-Benz інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп'яніння, однак він відмовився проходити огляд. На 40-річного чоловіка поліцейські склали адмінматеріали за те, що керував напідпитку та без відповідних документів, і за те, що скоїв ДТП.
Від керування його відсторонили, а автомобіль евакуювали на арештмайданчик.