У Рівному вперше покажуть виставу про дитинство підлітків з Донбасу

637 0

Ми у соцмережах:

фото зі сторінки Марії Перегонцевої

Завтра, третього жовтня, у Рівненському академічному обласному театрі ляльок відбудеться прем’єрний показ вистави «Майбутнє Європи», яку створили у межах міжнародного освітнього соціально-культурного проекту «The future of Europe» підлітки, які народилися та виросли у Донецький та Луганській областях.

Медіа-менеджерка проекту Марія Перегонцева розповіла:

– Ми розсилали інформацію про проект різним громадським організаціям східної України. Охочі взяти участь у проекті підлітки заповнювали відповідну форму на участь та надсилали нам. З надісланих форм ми обирали найкращі та запрошували їх взяти участь у проекті. Всього надійшло близько 100 заявок, з них відібрали 15. Наймолодшій учасниці 13 років, а найстаршій – 19. Учасники проекту спочатку поїхали до Німеччини, де разом з німецькими підлітками писали тексти до самої вистави. Коли діти писали тексти, то їм було важко знову пригадувати події, які відбувалися на сході. Вони не хотіли повертатися у минуле, адже довгий час намагалися забути те все. Виставу створили у Києві за десять днів. І нині ми вирушаємо у тур Україною. Вперше виставу побачать у Рівному. Далі ми відвідаємо ще 15 міст України, зокрема Луцьк, Львів, Івано-Франківськ. «Майбутнє Європи» – документальна вистава, в основі якої життя підлітків, дитинство яких пройшло на Донбасі. Діти розкажуть про те, яким вони бачать Європу і чи бачать вони таке майбутнє взагалі, які питання ставлять дорослому світі. Вистава орієнтована на глядацьку аудиторію від 14 до 20 років.

Вхід на виставу у Рівному безкоштовний. Попередньо треба лише заповнити форму.

Організатори проекту розповіли, що наступного року сьогоднішні глядачі зможуть так само долучитись до нової програми, побувати у Франції та поділитися своїми креативними думками з однолітками у вигляді вистави.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також