У Рівному вперше за 35 років відремонтували відділення в ЦПМСД «Ювілейний» (ФОТО)

1893 0

Ми у соцмережах:

У Рівному вперше за 35 років відремонтували відділення в ЦПМСД «Ювілейний» (ФОТО)

Проект вартістю мільйон гривень реалізували у рамках Громадського бюджету 2020 року. Відсьогодні тут прийматимуть здорових діток, які приходять на планові огляди та щеплення до педіатрів.

 - Два світлі кабінети для лікарів-педіатрів, повністю оновлений кабінетм для щеплень, а також ігрові зони, санітарні кімнати, сучасні пеленаторами для немовлят, паркомісця для візочків, пофарбовані стіни й комфортні меблі – усе це ми реалізували за кошти громадського бюджету, - розповідає головний лікар ПСМД «Ювілейний» Вікторія Покоєвчук. – Фактично 35 років це відділення не бачило ремонту, отож, ми поставили собі за меті – створити світлу та комфортну територію здоров’я та позитивних емоцій для наших пацієнтів.

Нині Центр первинної медико-санітарної допомоги "Ювілейний" надає медичну допомогу 80 тисяч рівнянам, понад 20 тисяч із яких – діти. Нове відділення для прийому здорових малюків – результат системної, виваженої та плідної роботи команди закладу, а також – підтримка 897 мешканців громади, які віддали свої голоси на реалізацію цієї ідеї.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також