![Фото - з телеграм-каналу Віктора Шакирзяна](/img/650/u-rivnomu-vshanuvali-molodshoho-leytenanta-yakiy-z_20240719_5029.jpg)
Щоб про його подвиги пам’ятали наступні покоління рівнян.
- Сьогодні на фасаді Рівненської гімназії №17 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Романа Корнійчука, - повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
![](/images/Screenshot_20240719-150723_Telegram.jpg)
Роман Корнійчук народився у Рівному. Закінчив 17 школу, потім опанував фах муляра-штукатура в училищі, кілька років пропрацював майстром. А згодом вступив на заочне відділення у Луцький національний технічний університет, аби навчатися улюбленій справі.
![](/images/Screenshot_20240719-150720_Telegram.jpg)
- Війна для Романа почалася волонтерством, а коли у березні 2022 року отримав повістку, пішов, навіть не роздумуючи. Про Романа можуть сказати безліч добрих слів рідні та близькі, друзі та знайомі, ті, з ким він перетинався в житті, хоча б один раз… Адже щирий, відповідальний, добрий, чесний та жертовний наш Герой завжди міг розрадити, підтримати, навчити, - кажуть у міській раді.
![](/images/Screenshot_20240719-150719_Telegram.jpg)
На жаль, 22 вересня 2023 року 35-річний молодший лейтенант Роман Корнійчук загинув на Донецькому напрямку. Вірний Богу та військовій присязі, він до останнього боронив свою країну та рятував побратимів, яких вважав своїми братами по духу.
![](/images/Screenshot_20240719-150732_Telegram.jpg)