![Фото - ТЗГ](/img/650/u-rivnomu-vzyalisya-za-formuvannya-kroni-derev_20240301_6496.jpg)
Було ще й засмічено, а стало - чисто.
Весняні роботи у рівненських комунальників тривають. А підготовку до приходу нового сезону розпочали ще кілька днів тому - тим більше, що тепла погода дозволяє.
Як розповіли у міському Тресті зеленого господарства, їхні працівники з-поміж іншого, зайняті формувальною обрізкою дерев. Також розчищають території, за які відповідає комунальне підприємство.
Зокрема, ось такий лад навели нещодавно на вулиці Петра Могили. У тресті зеленого господарства показали фото "до" та "після" того, як на цій ділянці побували їхні фахівці.