У Рівному заклали капсулу під будівництво храму

2784 0

Ми у соцмережах:

У Рівному заклали капсулу під будівництво храму

15 січня, в день пам'яті Серафима Саровського, на вулиці Дачній у Рівному заклали капсулу під будівництво нового храму УПЦ на честь преподобного. В урочистостях взяли участь митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, єпископ Дубенський Пимен, духовенство та віруючі.

«Ми сьогодні відчуваємо особливе піднесення, – сказала в коментарі Рівне. Голос Церкви прихожанка приходу на честь Серафима Саровського Ксенія Ковальчук. – Така подія – це яскравий приклад того, що волю Божу не змінити. Ми хотіли свою Церкву, нам заважали, але Господь нас не залишає».
Перед закладанням капсули під будівництво храму, проти якого в 2019 році виступали представники «Свободи» , в побудованій рік тому тимчасовій церкві було звершено Божественну літургію.
«Я хочу сьогодні подякувати навіть тим людям, які влаштували пікет під парканом цього будівництва, тому що після нього я відчув своїх прихожан по-особливому – ми стали одним цілим, ми тепер згуртовані, дружні в молитві і не тільки», – підкреслив настоятель храму протоієрей Ігор Мельничук.
На завершення святкування єпископ Пимен подякував вірним УПЦ за стійкість і побажав в ці святкові дні наближення до Бога, Який прийняв людське тіло заради нас.
Нагадаємо, 4 вересня 2019 року радикал- націоналісти влаштували пікет проти будівництва нового храму УПЦ по вул. Дачній в Рівному. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також