У Рівному замінюють старі чавунні труби у багатоповерхівках

712 0

Ми у соцмережах:

нові труби з якісних матеріалів

Керуюча компанія «Будсервіс» виконує ремонтні роботи в багатоквартирних будинках, які знаходяться в її управлінні. Продовжується поступова заміна старих чавунних каналізаційних випусків на нові пластикові.

Цього разу фахівці компанії працювали за адресою вул. Степана Бандери, 15 (3 під’їзд).

Робітники керуючої компанії «Будсервіс» замінили каналізаційний випуск, який вичерпав свій експлуатаційний ресурс та був аварійним. До того ж старі чавунні труби виявилися закоксованими, через що постійно траплялися серйозні засмічення.

Бригада майстрів компанії замінила близько 14 метрів труб. Нові комунікації будуть діаметром 110 мм, з гідроізоляцією та лотками, щоб перешкоджати підйому води під час непередбачених аварійних ситуацій.

За словами фахівців, нові пластикові труби не мають властивості накопичувати наліт, однак експлуатувати їх теж слід дбайливо. Зазвичай заміна відбувається через те, що труби вичерпують свій експлуатаційний ресурс. Але часто цей процес прискорює неправильне використання каналізації, коли люди викидають до неї сміття та жир.

Тут старий каналізаційний випуск сильно засмітився. Він і так був доволі зношений, тому після сильного засмічення прочистити його не вдалося, довелось замінювати.

Рівненська міська рада повідомляє: керуюча компанія «Будсервіс» звертається до мешканців з проханням не викидати до каналізації сміття - таким чином ви псуєте власне майно. І ваші ж кошти, які можна було спрямувати на благоустрій будинку, доводиться витрачати на ремонт і заміну каналізації. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також