У Рівному запускають зустрічі для підтримки підлітків-переселенців

2950 0

Ми у соцмережах:

У Рівному запускають зустрічі для підтримки підлітків-переселенців

Громадська організація STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії” запускає у Рівному інтеграційні клуби для підлітків-переселенців і місцевої молоді віком від 14 до 18 років. Діти зустрінуться з цікавими представниками різних професій, прослухають лекції, а також матимуть змогу знайти нових друзів та звернутись за психологічною підтримкою.

Перша зустріч у рамках проєкту “Наука єднання” відбудеться 17 серпня з 15:00 до 18:00 у конференц-залі готелю Рейкарц (вул. П. Могили, 14). Учасники поспілкуються з Іванною Панасюк, проєкт-менеджеркою аграрного онлайн-видання AgroPortal.ua та керівницею всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України”. Вона розповість про найінстаграмніші локації України та продовольчу безпеку на місцях. Зокрема, спікерка поділиться, де саме в Україні знаходяться дві з трьох пірамід Європи, скульптура “Три грації”, як у Луврі, а також водоспад у вигляді Кінг-Конга.

Після цього учасники зустрічі матимуть змогу проконсультуватися з психологом та отримати цінні поради з адаптації до нових умов.
 
Вхід на зустріч – безкоштовний за умови попередньої реєстрації за посиланням.
 
Ініціатор STEM is FEM, український ІТ-підприємець та засновник технологічної компанії Roosh Сергій Токарєв вважає, що створення таких клубів надасть можливість підліткам соціалізуватися та отримати психологічну підтримку в умовах невизначеності війни. Також організатори впевнені, що нова інформація і цікаве спілкування із однолітками та науковцями сприятливо вплине на загальний стан підлітків, що вимушено опинилися далеко від дому.
 
“Наш досвід роботи з підлітками та опитування показали, що їм складно визначити та визнати необхідність отримати суто психологічну підтримку, тому ідея тематичного клубу мала значно більшу підтримку серед цільової авдиторії. Ми віримо, що таким чином підлітки зможуть швидше адаптуватися до нового оточення”, – розповідає операційна директорка освітнього проєкту STEM is FEM Дар’я Бичкова.

Офлайн-зустрічі у рамках проєкту “Наука єднання” проводитимуть раз на два тижні у шістьох містах України: у Львові, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницькому та Вінниці. Надалі організатори обіцяють проводити клуби і онлайн. За новинами проєкту можна слідкувати на сторінках STEM is FEM у соцмережах: Facebook та Instagram.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також