У Рівному затримали правозахисника з Криму із листівками проти Зеленського

1561 2
фото з його Fb

У Рівному о 3 годині ночі на вулиці Академіка Грушевського затримали чоловіка, який розповсюджував листівки проти кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Ним виявився рівненський правозахисник, який виїхав з Криму після окупації, Євген Новицький.

Листівки були із закликом, який можна трактувати, як не голосувати за президента-наркомана.

Поліція висунула претензії, адже листівки не мали вихідних даних про тираж та установу, яка здійснила їх друк.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Наталі 03:46, 19.04.2019

    Я не розумію, чому заарештувати Євгена Новицького?! Скільки на вулиці розповсюджується та клеїться агітаційної реклами??!! скільки агітацііі на під'їздах??! Нікому діла до цього нема!! При тому, ніхто в поклейщика та розповсюджувача оголошень не запитує, звідки у нього дані листівки!!!!! А величезні стенди, Проти і За Порошенка і проти і за Зеленського! Чому поліція не звертає увагу і не запитує рівненські Рекламні агенцііі, звідки у них "ВИХІДНІ АГІТАЦІЙНІ ДАНІ??!" Як вам не соромно "поліція" Рівне?!!!!!!!

  • [email protected] 05:56, 19.04.2019

    Шановна редакція "Рівне вечірнє", не забудьте в загальних новинах, написати ще, хто з ваших близьких перейшов не в тому місці перехід, хто і де зробив автомобільну аварію?- І як залагодив авто-конфлікт??? Яку і де ваша родина має додаткову роботу?? Скільки ваш батько і мати мали сексуальних партнерів, ще до один одного?? Про ВСЕ напишіть і обов'язково розмістіть ііх фото!! Але знайте, коли потрібна буде вам ііх допомога, ваша родина, близькі і ііх друзі від вас відмовляться!!! Тому що ВИ поступили ганебно!!

Залиште вiдповiдь

Читайте також