У Рівному зібрали «Бандера-смузі», щоб утилізувати

1064 0

Ми у соцмережах:

У Рівному зібрали «Бандера-смузі», щоб утилізувати

КАТП 1728 разом із представниками ГУ ДСНС у Рівненській області долучились до збору «коктейлів Молотова» чи як їх нині звуть «Бандера-смузі», в яких вийшов термін придатності. Акція відбулась в п’ятьох мікрорайонах Рівненської територіальної громади.

- Днями нашими працівниками були зафіксовані випадки, коли легкозаймисті суміші рівняни викидали просто до смітників. Ви розумієте, яка це небезпека для нашого міста,  - каже майстриня підприємства Галина Філіпова і додає, що зібрані суміші будуть утилізовані згідно дотримання правил безпеки, а пляшки збережені для подальшого використання в разі необхідності.

- Термін придатності «коктейля Молотова» до 24 годин, з кожною годиною якість коктейлю зменшується. Разом з тим зберігання таких сумішей у приміщеннях несе загрозу, особливо у підвищений рівень пожежної небезпеки. Тому й було прийнято рішення, організовано зібрати так зване смузі, аби застерегти від небезпеки жителів нашої тергромади, - наголосив начальник Департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також