У рівнян арештували за борги пилосмок і мікрохвильовку

2650 0

Ми у соцмережах:

У рівнян арештували за борги пилосмок і мікрохвильовку

За трикімнатну квартиру родина заборгувала у Рівному 36 тисяч гривень.

Рівнетеплоенерго повідомляє, що рейди з працівниками виконавчої служби, які проводять арешт майна боржників за рішенням суду вже стали регулярними. Більшість боржників, це неблагополучні сім’ї, де люди зловживають спиртним. Але є значна частина боржників, які не платять, бо чомусь вважають, що за воду, електроенергію та тепло можна не платити. Дуже дивуються візиту державних виконавців і відразу просять розтермінувати борг і готові відразу платити.

Сім’я заборгувала за тепло 36 000 гривень за трикімнатну квартиру. Простий аналіз говорить про те, що ця сім’я не платила за тепло три роки. В результаті: арештовані рахунки, накладено арешт на пилосмок, мікрохвильовка і іншу побутову техніку. Поки що майно залишене на зберігання самим боржникам. Як тільки борг буде сплачено - арешт знімуть. В іншому випадку, воно буде конфісковане.

На сьогодні борг споживачів за спожите тепло перед компанією «Рівнетеплоенерго» складає близько 140 мільйонів гривень. За ці кошти потрібно закупити газ, провести ремонти тепломереж, виплатити заробітню плату працівникам. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також