У росіянина митники відібрали на держкордоні ікону, марку та шкатулку

1033 0

Ми у соцмережах:

У росіянина митники відібрали на держкордоні ікону, марку та шкатулку

Предмети старовини співробітники Рівненської митниці ДФС виявили у пункті пропуску «Городище».

Громадянин Росії прибув туди автомобілем Ніссан Альмера. Для перетину кордону водій обрав смугу руху «зелений коридор», тим самим заявивши про відсутність предметів заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України. В результаті аналізу оцінки і ризиків даний автомобіль було переведено для поглибленого огляду.

Під час митного огляду серед особистих речей громадянина Російської Федерації, у картонній коробці було виявлено: ікону «Господь Всєдєржитєль» (приблизно XVIII століття), колекцію поштових марок (147 штук) та металеву шкатулку, виготовлену шляхом лиття, що можуть відноситись до предметів старовини.

Рівненська митниця ДФС України повідомляє, що стосовно росіянина була складено протокол про порушення митних правил за статтями 471 та 483 Митного кодексу України. Товари з ознаками старовини та культурної цінності є обмеженими для переміщення через митний кордон України відповідно до Закону України від 21 вересня 1999 року №1068 та наказу Міністерства культури України від 22.04.2002 №258 та підлягають обов’язковому декларуванню при переміщенні через митний кордон України.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також