![У Сарнах обирали, якими на Алеї Героїв будуть пам`ятники загиблим солдатам (ВІДЕО)](/img/650/u-sarnakh-obirali-yakimi-na-alei-heroiv-budut-pamy_20230411_3388.png)
Міський голова Сарн Руслан Серпенінов зустрівся з сім’ями загиблих Героїв. Спільно вирішували, якими мають бути пам’ятники на місці останнього спочинку воїнів. Запропонували кілька варіантів.
Обрали ініціативну групу, яка поїде безпосередньо на виробництво і вживу огляне зразки майбутніх пам’ятників.
Нагадаємо, що на кладовищі по вулиці Шарпака у Сарнах закладено Алею Героїв, на якій буде встановлено пам’ятники єдиного зразка.
- Також встановлюватимемо пам’ятники полеглим воїнам й на інших кладовищах громади, - повідомляє Сарненська міська рада. - Роботи з виготовлення та встановлення пам’ятників буде профінансовано з бюджету громади. Родинам, які вже встановили пам'ятники власним коштом, буде надано компенсацію у розмірі вартості типового затвердженого зразку пам’ятника.