У Сарнах жінки народжують часто, і нерідко — «богатирів»

953 0

Ми у соцмережах:

У Сарнах жінки народжують часто, і нерідко — «богатирів»

В пологовому відділенні Сарненської центральної районної лікарні на світ з’явився справжній богатир — хлопчик вагою 5 кг 230 г і зростом 56 сантиметрів. Проте для місцевих лікарів — це не рідкість, як і багатодітність. У деяких пацієнток вони приймають пологи чи не щороку.

Районний акушер-гінеколог Тетяна Вишневська:

— У жінки це треті пологи. Для мами крупний плід — не в новинку, попередні діти, яких вона народжувала, важили понад 4 кілограми. Вагітність та пологи перебігали нормально, показів до кесаревого розтину не було. Мама та малюк почуваються добре і вже поїхали додому. Вдома на братика чекають дві сестрички.

За словами Тетяни Вишневської, для Сарненщини такі дітки «богатирських» розмірів — не рідкість. Проте в 2021 році це перший випадок.

— Особливості харчування та інші фактори зумовлюють те, що жінки народжують діток доволі великих розмірів, — пояснила лікарка. — Як на мене більш унікальним явищем є багатодітність. Нещодавно, наприклад, ми виписали породіллю, в якої вже 15 діток. Або ще таке: за два роки у жінки народилося троє діток. Інша ж породілля у віці 31 рік мала вже дев’ятеро дітей.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також