У Сарнах значний ріст захворюваності на коронавірус: понад 80 госпіталізовано

4809 0

Ми у соцмережах:

У Сарнах значний ріст захворюваності на коронавірус: понад 80 госпіталізовано

У Сарненську ЦРЛ щодоби поступає по 10-15 нових пацієнтів, у яких діагностують коронаварус, високу температуру, пневмонію. Двоє пацієнтів перебувають в реанімації на апараті ШВЛ в дуже важкому стані. Чимало хворих – киснезалежні.

 Про це повідомляє головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк.

«Взагалі ситуація напружена… Пішов значний ріст. Щоденно поступає по десять, п‘ятнадцять людей, це при тому, що дуже багато лікується амбулаторно.

Реанімація: шість хворих, стан здоров‘я важкий, всі киснезалежні. Двоє хворих на ШВЛ, стан здоров‘я вкрай важкий. По реанімації за останній місять менше шести хворих не лікується. Двох пацієнтів було виписано (подальше лікуння в інших не районних установах). Двох переведено з обсервації. «Іногородніх» двоє.

Інфекція: двадцять один ковідовський хворий. П‘ять хворих кисне залежних, стан здоров‘я їх важкий, у решти стабільний. Поступив один хворий, житель с. Федорівка. Переведено з обсервації двох хворих. З високими температурами п‘ять пацієнтів. «Іногородніх» дев‘ять.

Обсервація: п‘ядесят чотири хворих. Ковідовських шістнадцять. Поступило сім хворих з важкими пневмоніями. Це жителі м. Сарни(6) та В. Вербче. Загальна кількість хворих з трьох наших профільних відділень вісімдесят один хворий. Висновок робити Вам».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також