У селах Рівненщини побільшало аптек

468 0

Ми у соцмережах:

У селах Рівненщини побільшало аптек

В області продовжують вирішувати питання доступності ліків в сільській місцевості: торік у селах відкрилося 9 нових ліцензованих аптек, звітує Держлікслужба у Рівненській області.

Послугами аптечних закладів додатково можуть скористатися мешканці сіл Кідри, Вичівка, Більська Воля Вараського району, Башарівка та Підгайці Дубенського району, Тучин та Жобрин Рівненського району, а також Стрільськ, Сварицевичі, що на Сарненщині.

Як розповів керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь, загалом на сьогодні у 78 селах області діють ліцензовані аптечні заклади, ще у 142-х для відпуску ліків укладені угоди між працівниками фельдшерсько-акушерських пунктів, сільських амбулаторій з аптеками.

- Найближчим часом планується запровадження на Рівненщині проєкту «Мобільний аптечний пункт». Розпочнеться ініціатива з сіл Зарічненської громади Вараського району, - повідомив Сергій Лебедь.

Також триває робота щодо долучення до процесу доставки лікарських засобів у віддалені населені пункти підприємства "Укрпошта", яке 25 січня 2024 року вже отримало ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами у м. Києві. Очікується поширення такого досвіду до кінця року на всю територію України.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також