![фото - ілюстративне](/img/650/u-shkolakh-rivnoho-shukayut-vibukhivku_20221115_9746.jpeg)
Інформація про вибухівку у школах надійшла сьогодні. Анонім точно не вказав, де саме може бути небезпечний предмет, отож спецслужби обстежують усі школи міста та садочки.
- З метою забезпечення безпеки навчального процесу, в зв'язку з повідомленням відповідних служб про можливі загрози у школах - прийняли рішення змінити графік занять у школах та садочках 15 листопада. Прошу батьків бути на зв'язку з вашими педагогами чи вихователями навчальних закладів, - повідомив у Телеграмі міський голова Рівного Олександр Третяк.