![У сільській хаті величезні шершні зробили три гнізда](/img/650/u-silskiy-khati-velichezni-shershni-zrobili-tri-hn20180819_9576.jpg)
Селяни Ільпибоків Демидівського району викликали рятувальників, щоби ті допомогли побороти величезних шершнів, які оселилися на горищі їхнього будинку.
Усі спроби господарів будинку самотужки впоратися з комахами результатів не дали. Шершні на горищі зробили аж три гнізда: одне велике та два трохи менших.
Рятувальник, одягнувши спеціальний захисний костюм та «озброївшись» балоном з хімічною речовиною, піднявся на горище та за кілька хвилин вирішили проблему господарів, повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Рівненській області.
Розміри вбитих шершні вражають.