У сім’ї на Рівненщині згорів будинок. Потрібна допомога

1721 0

Ми у соцмережах:

У  сім’ї  на Рівненщині згорів будинок. Потрібна допомога

У селі Підгайному Здолбунівського району, перед Великоднем, 24 квітня, у подружжя Олександра та Світлани Джуриків згорів будинок. Господар розповів, що пожежа розпочалася коли всі були на городі – садили картоплю. Як помітили дим, то будинок горів і зсередини, і ззовні, тому загасити самотужки вже не намагалися.

Працівники служби ГУ ДСНС розповіли господарям, що пожежа могла трапитися через замикання електропроводки. Оскільки будинок був дерев’яним, то згорів швидко. Вогонь знищив усі речі домашнього вжитку, свідоцтва про народження, паспорти, страховки, банківські картки та гроші. Разом із будинком згоріла й майстерня, що була прибудована до житлового приміщення. У ній було багато інструментів, які теж згоріли.

Після пожежі подружжя Олександра та Світлани Джуриків разом з їхнім сином, який закінчує восьмий клас, кілька днів жили у машині, а згодом облаштували складське приміщення, в якому зберігали зерно, дошки, і нині живуть там:

Іншого варіанту не було. Ми живемо на хуторі. Тут тільки наша хата. Найближчі сусіди за кілометр від нас. Приміщення, у якому ми тимчасово живемо, не опалюється. Під час похолодання і у дощові дні було важко, але зараз потеплішає, буде простіше. У середу електрики провели нам світло, поставили лічильник. Зараз нам багато чим допомагають сусіди та родичі. Дали газову плитку, шафу, стола, холодильника. В перші дні після пожежі було складно, але зараз вже починаємо думати про те, що треба десь жити. Хочемо збудувати новий будинок.

Олександр Джурик розповів, що для того, аби звести коробку нового будинку, перекрити його, поставити вікна, двері, треба приблизно 200 тисяч гривень. Доходи сім’я має невеликі, бо живе за рахунок того, що продає молоко, зерно, сіно, овочі. Тому, щоб збудувати будинок, їм потрібна фінансова допомога.

Будинок будемо будувати на не місці того, що згорів, а трохи далі. Бо так склалося, що рівно 70 років тому на місці, де був наш, стояв будинок мого діда, який теж згорів, – розповів Олександр Джурик.

Оскільки всі банківські картки п. Джурика згоріли, то їхня невістка оформила картку на своє ім’я. Кошти можна перерахувати на картку Приватбанку на ім’я Лебединської Галини В’ячеславівни: 5168 7573 9072 3973. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також