У Страсбурзі захищала права переселенців

920 0

Ми у соцмережах:

У Страсбурзі захищала права переселенців

У Стразбурзі відбулась 34-та сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи У складі української делегації взяла участь заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Однією з ключових тем сесії є питання захисту прав людини. Цього разу українська делегація поставила завдання активізувати роботу Конгресу на підтримку внутрішньо переміщених осіб – адже люди в результаті дій країн-агресорів стають біженцями на своїй же землі.

- Україна має свій негативний досвід прийняття постраждалих від військових конфліктів. У нас – це близько 1,5 мільйони внутрішньо переміщених людей. Але мова не лише про Україну. Проблеми сірих зон багаторазово озвучувались на Раді Європи. Такі громадяни потребують психологічної допомоги, соціальної адаптації, вирішення питань із працевлаштуванням та проживанням. І такі проблеми, в першу чергу, лягають на плечі місцевої влади, - заявила  від імені української делегації Світлана Богатирчук-Кривко. 

Рекомендації і практики щодо захисту та підтримки внутрішньо переміщених в Україні буде включено у тематичний посібник із захисту прав людини, підготовлений Радою Європи. У підтримку України виступили представники Німеччини, Грузії та  Великобританії.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також