У Третяка ще один заступник — тимчасовий

893 0

Ми у соцмережах:

Микола Дядюсь

У міського голови Рівного з’явився новий заступник — Микола Дядюсь, який куруватиме всі питання, що пов’язані з будівництвом у місті. Щоправда, тимчасовий — працюватиме, доки його попередник Олександр Миронюк перебуває на війні. Досвід у цій сфері у Дядюся є — дотепер очолював міське управління державного архітектурно-будівельного контролю. З цього погляду призначення виглядає логічним. Та чи зможе чиновник навести лад у Рівному зі скандальними будівництвами на новій посаді — покаже час.

Олександр Третяк, міський голова Рівного

— Двоє моїх заступників перебувають у лавах ЗСУ, четверо інших працюють. Але враховуючи, що в ЗСУ перебувають одразу заступник з архітектури Миронюк та керівник управління архітектури Котляров, то фактично архітектурно-будівельна галузь — без фахівців-управлінців. Зараз будівництво відновлюється, потрібно затверджувати чимало архітектурних питань, є чимало земельних питань. Тому це було гостро необхідно, щоб поки що, на тимчасових засадах, призначити штатного заступника. Хочу наголосити, що перебуваючи в лавах ЗСУ, профільний заступник з архітектури Миронюк на даний момент не отримує заробітну плату — згідно із законом він є тимчасово увільнений. Тому збільшення фінансування з місцевого бюджету не буде. Хто очолить ДБК — це питання ще буде обговорюватися. Думаю, що вирішимо його найближчим часом.

Голова доручив Дядюсю найперше зайнятися двома скандальними справами. Йдеться про кіоски у сквері біля «Сільпо» на вулиці Київській. Як нещодавно повідомив міський депутат Святослав Клічук, це уже не просто тимчасові споруди — виявилося, що з вересня 2022-го підприємець Олександр Сачевчич оформив їх як об’єкти нерухомості. Тож тепер має у власності 14 торгово-офісних приміщень загальною площею 249,7 кв. м. А також — про земельну ділянку біля Свято-Успенської церкви на вулиці Шевченка. Поки там пустир, а за документами мають бути двоповерхові садибні будиночки. Але ще невідомо, що насправді там може бути. Місто готове судитися за цю землю з її новим власником, щоб скасувати виданий раніше будівельний паспорт.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також