У тронному залі Дубенського замку одружують за добу

956 0

Ми у соцмережах:

У тронному залі Дубенського замку одружують за добу

У грудні 2017 року Дубенський замок став організатором швидкого одруження по пілотному проєкту “Шлюб за добу”, а Дубно стало другим містом, яке впровадило цю послугу у Рівненській області, надаючи можливість молодим парам одружитися за 24 години. З тих пір більше 316 молодих пар поєднали свої серця у стінах неприступного древнього замку.

У Державному історико-культурному заповіднику Дубна повідомляють, що незважаючи на труднощі та нові реалії, які внесла всесвітня пандемія COVID-19 , у жовтні 2020 року була відкрита Тронна зала – місце для проведення офіційних зустрічей та шлюбної церемонії.

- Це буде незабутнє театралізоване костюмоване дійство. Вже 15 квітня 2021 року, Державний історико-культурний заповідник м. Дубна з гордістю представить широкому загалу ексклюзивну послугу реєстрації «Шлюбу за добу» з проведенням урочистого обряду у Тронній залі. Це буде незабутнє театралізоване костюмоване дійство із залученням 8-ми дійових осіб, музичного супроводу і розважальної частини, - розповів директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубна Леонід Кічатий.

Також організатори повідомляють, що святкування буде нагадувати середньовічну казку, в якій одружуються особи княжого роду. У красивій романтичній атмосфері Тронної зали, серед запалених свічок та пишних квітів, шлюбне дійство оживить світлі почуття наречених. Ця нестандартна, цікава й, однозначно, пам’ятна церемонія одруження стане для молодят незабутньою.

Присутність подружжя князів Острозьких, які засвідчать новостворений союз шлюбним листом, скріпленим іменною печаткою та власними підписами, нададуть більшої ваги та піднесення намірам молодої пари створити нову сім’ю.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також