У центрі Рівного дарували презервативи

1418 0

Ми у соцмережах:

У центрі Рівного дарували презервативи

До Дня закоханих на майдані Незалежності відбувалася акція від благодійного фонду «Наше майбутнє». Усі охочі мали можливість безкоштовно пройти швидкий тест на наявність ВІЛ-інфекції та отримати презервативи.

Представник благодійного фонду «Наше майбутнє» Станіслав Плещинський розповідає:

Вчора, 13 лютого, був Всесвітній день презерватива, це свято саме перед Днем закоханих тому, аби привернути увагу людей до безпечних статевих відносин. Важливо, щоб молодь знала, чому важливо використовувати контрацептиви. Наразі презерватив є одним з найбільш дієвих засобів у профілактиці різних захворювань, які передаються статевим шляхом. Ми можемо дати максимум 20-30 презервативів, якщо це життєво необхідно. Проте в середньому даємо одну стрічку.

У подібних акціях участь бере і молодь, і люди старшого віку. Проте якщо молодь приходить переважно за презервативами, то старші люди хочуть перевіритися на наявність ВІЛ-інфекції та отримати нову інформацію.

Зазвичай молодь проявляє більших інтерес до таких заходів, але і в старших людей інтерес не зникає, – зазначає Станіслав Плещинський.

Також сьогодні з 22:00 до 23:00 у нічному клубі «Лагуна» усі охочі зможуть отримати безкоштовні презервативи та пройти тест на наявність ВІЛ-інфекції.

В таких закладах найбільше сексуально активної молоді, а для них профілактика різних захворювань – це актуально, – додає п. Плещинський.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також