У центрі Рівного збудують два великі офіси для американських IT-компаній

3592 5
Володимир Хомко

Про це заявив вчора міський голова Рівного Володимир Хомко під час підписання меморандуму про співпрацю з рівненським IT-кластером.

За словами міського голови, Рівним зацікавилися дві потужні американські IT-компанії. Їхні представники попросили у міської влади підшукати місця для офісів.

За словами Володимира Хомка, він уже вів переговори з рівненськими бізнесменами, які готові взятися за реалізацію проектів.

Так, у центрі Рівного з’явиться два великих та сучасних офіси для IT-спеціалістів. Попередньо, один з них збудують, інший – реконструюють зі старого приміщення.

Сергій Сидорчик

-У Рівному проблематично знайти велике та хороше офісне приміщення, - зазначає голова правління рівненського IT-кластеру Сергій Сидорчик. – Ми готові платити дорожче, але ми і ставимо високі вимоги до приміщень: хороша вентиляція, кондиціонування, зона відпочинку і т.п.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Mark Oplachko 09:57, 20.11.2018

  "Рівним"??? чого не містом? "Ми голові платити дорого" - по Фрейду?))

 • Рівнянин 09:10, 27.11.2018

  І де саме ви їх збудуєте, будівельники хрЕнові

 • SOLID 11:37, 02.12.2018

  Жеруть свої сири по 500 гривнів, тепер їм ще офіси падавай із вєнтіляциєй. Хай ідуть пашуть як всі нормальні люди за копійки. Понажирали оце сраки собі...

 • Інна 01:07, 07.12.2018

  я перепрошую...а то приміщення, в самому серці нашого міста, яке роками пустує і де вже роками мостяться люди без місця проживання, і там де зараз знову секонд .не підходить??? я маю на увазі приміщення біля головного поштамту.

 • Василь 06:00, 09.12.2018

  Хом'як з усіх сил лобіює міліардні замовлення для своїх будівельних бізнес-структур. Хєр кого іншого він туди пустить... Ну але нехай гніздяться оті ІТ-компанії. Пацанам нормальним місцевим більше робочих місць буде створено. P.S. Мабуть перша ІТ-компанія - це СофтСерв. А хто, цікаво, друга...

Залиште вiдповiдь

Читайте також