У ЦНАПах побільшає послуг

764 0

Ми у соцмережах:

У ЦНАПах побільшає послуг

Нині в області працює 36 ЦНАПів органів місцевого самоврядування. Мета Мінцифри – збільшити мережу до 1438 ЦНАПів до 2023 року.

Вже цьогоріч мешканці Вараської територіальної громади зможуть отримувати посвідчення водія та реєструвати транспортні засоби у ЦНАПі. Ця послуга зараз дуже актуальна. Адже у Вараші немає сервісного центру МВС. Тим часом місцевий ЦНАП закуповує необхідне обладнання, тож питання буде вирішене. Це стало можливим завдяки субвенції з держбюджету. Кошти спрямовують на розвиток мережі ЦНАПів.

Загалом же цьогоріч для Рівненської області з цією метою з державного бюджету виділили понад 14 мільйонів гривень. Гроші передбачені для 7 громад: Радивилівської, Здолбунівської, Острозької, Бокіймівської, Дубенської, Вараської, Костопільської.

Частина з них вже отримала транш. Залежно від потреб, гроші спрямовують як на будівництво чи ремонт будівель ЦНАПів, так і на їх облаштування, а також забезпечення обладнанням. А щоб використання коштів відбувалося максимально прозоро, ситуацію відстежує спеціально створена моніторингова група.

«Доступ до якісних послуг має отримати кожна громада. Власне, саме заради цього і відбувається трансформація мережі ЦНАПів. Водночас як саме використовуються кошти спрямованої на це держсубвенції, відстежують спеціально створені моніторингові групи. На сьогодні експерти вже побували у ЦНАПах Вараської та Дубенської громад. На черзі – Здолбунівська і Костопільська, - прокоментувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. - Моніторингові групи, зокрема, звертають увагу на процес закупівлі обладнання у ЦНАПи, а також на якість будівельних робіт, облаштування приміщень». 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також