![У Вараші затримали чоловіка, який крав ковбасу та шоколад Milka](/img/650/u-varashi-zatrimali-cholovika-yakiy-krav-kovbasu-t_20230624_4383.jpg)
Завдяки «тривожній кнопці», у місті Вараш поліцейські охорони затримали 37-річного чоловіка за спробу крадіжки.
Це трапилось в одному з вараських супермаркетів. Місцевий мешканець зайшов у крамницю, нібито, щоб купити харчі.
Він довго обирав товар, а згодом непомітно взяв з полиць ковбасні вироби і три великі шоколадки, поклав їх у свою сумку та попрямував до виходу.
Дарма крадій сподівався винести товари безоплатно за межі касової зони, адже його дивну поведінку помітив працівник магазину, який і натиснув «тривожну кнопку», повідоомляє поліція охорони Рівненщини.
За три хвилини поліцейські охорони прибули на місце події та виявили вкрадені продукти. Також, під час ідентифікації особи крадія, правоохоронці з`ясували, що він - правопорушник з досвідом, адже вже був раніше судимий за розбій, крадіжки та хуліганські дії. Тепер всі обставини події з’ясовує слідчо-оперативна група.