У вараських ліцеях і гімназії призначено нових директорів

209 0

Ми у соцмережах:

У вараських ліцеях і гімназії призначено нових директорів

У чотирьох закладах загальної середньої освіти Вараської громади призначено нових директорів.

Згідно з розпорядженнями міського голови Олександра Мензула, керівником Вараського ліцею №3 у наступні шість років буде Наталія Валюшко, а Вараський ліцей №4 на цей же термін продовжить очолювати Євгенія Сахнюк, повідомляє міська рада.IMG 4960
Євгенія Сахнюк
IMG 4943
Наталія Валюшко
Контракти із новообраними директорами, згідно з вимогами законодавства, укладуть на 2 роки. Вараський ліцей №2 очолить депутат Вараської міської ради Яна Горегляд, а керувати Вараською гімназією буде Алла Гузь.
IMG 4987
Алла Гузь
IMG 4906
Яна Горегляд
Нагадаємо, конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Вараської громади відбувався у три етапи: на першому етапі конкурсна комісія допустила п’ятьох кандидатів (один із них претендував на посади двох закладів). Наступний етап передбачав зустріч кандидатів із колективами та керівництвом закладів, батьківськими комітетами, представниками учнівського самоврядування, під час яких вони представляли себе та своє бачення напрямків розвитку навчальних закладів.
На визначальних засіданнях конкурсної комісії кандидати демонстрували свої знання законодавства України у сфері освіти за допомогою письмового тестуванн, виконували ситуаційні завдання, деталізували напрямки та стратегії розвитку навчальних закладів.
Відмітимо, що згідно з законодавством, керівників закладів освіти переведено на строкові контракти: терміном на 6 років, якщо керівник займав посаду директора навчального закладу до проходження конкурсу, та 2 роки, якщо керівник призначається уперше на посаду директора навчального закладу.

Також варто зауважити, що конкурс на заміщення вакантної посади директора Мульчицького ліцею не відбувся через відсутність претендентів і згодом буде оголошений повторно. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також